Start arrow Start niedziela, 06 październik 2013
Nauka jazdy konnej
Start
Oferta
Hodowla
Bieszczady
Cennik
Linki
tajski masaż

designlogo.pl

https://lunaobuwie.pl

sterydy cennik

wyprawy konne

Metody przeszczepu włosów

http://outlet-wear.com/

brytyjka

Statystyka
Witamy na stronie startowej
 
 
 

Początek sierpnia był dla miłośników koni z KJK Pod Żubrem wyjątkowo łaskawy. Pogoda dopisała jak nigdy. W dniach 02-10.08 odbył się obóz jeździecki. Dwunastu młodych uczestników zjechało się do naszej bazy noclegowej w Roztokach Dolnych, aby ćwiczyć się zarówno teoretycznie, jak i praktycznie w trudnej sztuce jeździectwa. Podczas codziennych jazd, dzieci uczyły się poprawnego dosiadu, odpowiedniego działania łydki i wodzy. W trakcie zajęć teoretycznych poznawały odpowiedzi na pytania z zakresu egzaminu na brązową odznakę PZJ. Nauczyły się także czyścić, siodłać i dbać o swoje wierzchowce – dzieci pod czujnym okiem opiekunów 3 razy dziennie, karmiły konie. Było też wiele emocji, ponieważ oprócz jazd na trawiastym padoku zorganizowaliśmy dwa rajdy prowadzące przez leśne szlaki.

Dużym urozmaiceniem była wizyta objazdowego sklepu ze sprzętem jeździeckim, w którym dzieci kupiły kowbojskie kapelusze.

Oczywiście, pamiętaliśmy, że nie tylko miłością do jeździectwa człowiek żyje, dlatego organizowaliśmy wiele zabaw na świeżym powietrzu, aby uczestnicy obozu ani na moment nie poddawali się nudzie.

Szczególne podziękowania należą się Ani Ziębie, która opiekowała się dziećmi i nie spuszczała ich z oczu nawet w nocy, Joannie Szyndler prowadzącej jazdy i Annie Sater, która nie szczędziła swego aparatu, aby wykonać jak najlepsze zdjęcia.

Dziękujemy też pani kucharce, która przez cały wyjazd raczyła nas pysznościami, oraz nieocenionej pani Danucie Gąsce czuwającej nad bezpieczeństwem, organizacją zajęć i wkładającej mnóstwo energii oraz serca, aby dzieciom niczego nie zabrakło.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy obozu długo, z uśmiechem na twarzy będą wspominać ten wyjazd i już szykują się na następny. :)

 

KJK POD ŻUBREM ZAPRASZA!

 Pierwszego lipca 2013r. Klub Jazdy Konnej „Pod Żubrem” powrócił na ul. Targową 5.
Co prawda, przez ostatni rok współpracowaliśmy z Ośrodkiem Sportu Turystyki i Rekreacji, ale cieszymy się, że już możemy rządzić się sami.

        

W ostatnim okresie zostało zmodernizowane podłoże na hali, wyremontowane padoki, poprawiono stan nawierzchni na hipodromie.

Systematycznie przybywa nam koni i rozwija się rekreacja. Ośrodek pos

iada certyfikat PZJ. Prowadzimy szkolenia na odznaki jeździeckie, a we wrześniu odbędą się egzaminy. W okresie zimowym będziemy organizować kursy instruktorów pierwszego stopnia i konsultacje z wybitnymi trenerami.

Posiadamy doskonałe warunki do turystyki konnej. Jadąc wzdłuż rzeki Drwinki (nad którą leży klub), możemy dotrzeć do Uścia Solnego, a potem wrócić wzdłuż Wisły. Są także trasy konne w Puszczy Niepołomickiej. Mamy swoją bazę w Bieszczadach, do której jedziemy w sierpniu.

Obniżyliśmy cenę hotelu dla koni do kwoty 900zł brutto.

Ośrodek znajduje się  w centrum miasta, u stóp zamku królewskiego.
Istnieje doskonały dojazd do klubu -200m od klubu znajduje się dworzec autobusowy.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 
Wybrany obraz
 
Zobacz też…
KJK
Start
O nas
Zarząd
Działalność
Kontakt