Start arrow Hodowla niedziela, 06 październik 2013
Nauka jazdy konnej
Start
Oferta
Hodowla
Bieszczady
Cennik
Linki
tajski masaż

designlogo.pl

https://lunaobuwie.pl

sterydy cennik

wyprawy konne

Metody przeszczepu włosów

http://outlet-wear.com/

brytyjka

Statystyka
Hodowla
 ETNA – ur. w 1990 r. [ Ewina - po Wiązar ]

Najbardziej utytułowana klacz mojej hodowli . W 1995r w Poznaniu wygrała czempionat polski  jako 5-cio latek ,w 1996r jako klacz 6-cio letnia była druga. W 1997r,wygrała Mistrzostwa Polski Południowej. W 1998r.zwyciężyła w konkursach Grand Prix w Musznej,  Swoszowicach. W 1999r powtórzyła sukces z 1997 w MPP. W. Libii w pucharze Afryki była czwarta ,w halowych Mistrzostwach Polski w Poznaniu , wywalczyła tytuł v-ce Mistrza Polski dla Olega Badałowa. W 2000r wywalczył w Warszawie puchar Polski. W tym samym roku doznała kontuzji  przez którą zakończyła karierę sportową. Etna miała szczęście, że trafiła na tak wspaniałego jeźdźca jakim był Oleg Badałow , który pozwolił jej zaprezentować wszelkie swoje możliwości.   

 PEGAZ - ur. w 1991r. [Edycja - po Perset]

Pegaz  wzrost 157 cm ,co pozwoliło mu startować w klasie małych koni , startował w konkursach kl.C. dosiadali go Oleg Badałow , Magda Gach . Magda w 1977r wywalczył na nim Mistrzostwo Polski małych koni . W 1999r sprzedany do Amigo.
 
 
 DANIA - ur. w 1997 r. [ Diana - Adrian ]

Matka Diana sprowadzona z Kazachstanu z linii Rawbolta  ojciec Adrian po Alube.
Taki papier to gwarancja że będzie  dobrym koniem sportowym . Startowała pod Olegiem Badałowem , Janą  Badałową ,Weroniką Tyndel . Startowała w konkursach
C i CC, była koniem bardzo szybkim ostatnim jej sukcesem było zdobycie MPP- pod Weroniką Tyndel. Obecnie ma przerwę w sporcie rodzi źrebaki.

 
 DIAMENT - ur. w 1999 r. [Diana - Jim]

Koń wielkiej urody dosiadany był przez  Kasię Satałę i Olega Badałowa startował w konkursach kl, C. w 2005r. sprzedany do Szwajcarii.
 


 SAJGON - ur. w 1999 r. [Sawanna - Jim]

Bardzo lubię tego konia , za dzielność, wytrzymałość przez kilka lat jeździłem Sajgonem po Bieszczadach . Jako sześcio latek pod Olegiem Badałowem startował w kon. Kl,C.
Rok temu został sprzedany.

 
 
DIALEKTYKA - ur. w 2001r. [Diana - Leandro]

Klacz o bardzo dużych możliwościach wchodzi w okres startów, obecny właściciel. Mirosław Tyndel.
 
 
 
  
 
DILER ur,w 2004r [ Diana- Landino ]
 
 
 
 
 


 DESPERADO - ur. w 2006 r. [Diana - Landino]

To źrebaki przed którymi otwiera się ciekawe sportowe życie.

Parę słów pragnę poświęcić DIANIE ,która została sprowadzona z Kazachstanu i dała linię wybitnych koni sportowych . Całe jej potomstwo startowało co najmniej w kl.C. Czekam na sukcesy Dilera i Desperado.

 
KJK
Start
O nas
Zarząd
Działalność
Kontakt